NOVINKY pro PHANTOM 4

NOVINKY pro PHANTOM 4

 

DJI Phantom 4 CP Filtr

 • Kruhový polarizační filtr pomáhá vylepšit letecké záběry tím, že sníží množství světla které se odráží odzemě, nebe nebo vody. Odstranění tohoto odrážejícího se světla umožňuje Phantomu 4 zachytit krásně syté barvy a zlepšit kontrast.

 

DJI Phantom 4 ND32 Filtr

 • 5-Stop ND filtr se používat během jasných světlých dny. Tento filtr je navržen tak, aby se rychlost závěrky Phantoma 4 snížila o 5 stop. Jedná se o tmavý filtr, takže by měl být použit pouze tam, kde je k dispozici dostatek světla které je potřeba snížit. Používáme ho pro natáčení například v poušti nebo za sněhu ve velmi jasných dnech.

 

DJI Phantom 4 ND16 Filtr

 • 4-stop ND filtr se používá v částečně oblačno až mírně slunečných dnech, kdy musíme srazit závěrku dolů o 4 kroky k dosažení závěrky 1 / 60th.

 

DJI Phantom 4 ND8 Filtr

 • Tento 3-stop neutrální (ND8) filtr je nejtmavší a měl by být použit za velmi jasných dní. Tento filtr pomáhá zabránit odleskům objektivu, a snižuje jakékoli mírné vlnění. Tento filtr rovněž zpomaluje rychlost závěrky a to dost rozmazává vrtule, když jsou v záběru.

 

DJI Phantom 4 ND4 Filtr

 • Tento 2-stop neutrální (ND) filtr je prostřední odstín který se používá pro natáčení za tzv. mírných dní, tj polojasno nebo během zlaté hodiny. Tento filtr pomáhá snižovat světlo, stejně jako snižuje odlesk objektivu při fotografování do slunce. Toto je nejčastěji používaný z obou ND filtrů.

 

DJI Phantom 4 Landing Gear

 • Polar Pro podvozek pro Phantom 4 zvyšuje jeho stabilitu. Tento podvozek se vyznačuje snadnou montáží a demontáží. Rozšíříte podvozek Phantoma 4 a ten se stane méně náchylným k převrácení během drsného vzletu nebo přistání. Podvozek také umožňuje Phantomu 4 vzlétnout z nerovného povrchu. Kromě širšího postoje pro lepší stabilitu, nohy také zvýší Fantom 4 o 0,75 palce, aby kameru zvedl od nečistot

 

DJI Phantom 4 Gimbal Guard

 • PolarPro gimbal guard pro kameru DJI Phantom 4 je levný a účinný způsob, jak chránit vaši kameru a gimbal při špatném přistání. GUARD snadno zapadne mezi obě strany podvozku. Opravdu snadná montáž a demontáž. Guard kamery je navržen tak, aby při nárazu tvrdšího nebo havarijního přistání dával kameře a gimbalu větší šanci na přežití bez poškození.

 

DJI Phantom 4 Lens Cover // Gimbal Lock

 • PolarPro DJI Phantom 4 krytka a ochrana objektivu, poskytuje snadno nainstalovatelne řešení pro ochranu vašeho objektivu kamery a závěsu. PolarPro Phantom 4 kryt objektivu jednoduše natlačíte na závěs a kameru a tím jim poskytnete ochranu na cestách.

 

DJI Phantom 4 Filters - Cinema Series-Vivid Collection

 • PolarPro VIVID Collection Filtr 3-Pack je součástí nové Cinema Series, s použitím nejvyšší kvality absolutně prvotřídního skla a jeho potahu na trhu. Cinema Series ™ je určena pro piloty, kteří vyžadují absolutně nejlepší kvalitu záběrů. VIVID Collection pro DJI Phantom 4 obsahuje ND4 / PL, ND8 / PL, ND16 / PL  filtry pro snížení rychlosti závěrky kamery, odstranění oslnění a zvýšení sytosti barev.. Každý filtr je přesně vyroben PolarPro’s AirFrame™  tak aby byl každý filtr ultralehký pro hladký provoz gimbalu.

 

DJI Phantom 4 Cinema Series - Shutter Collection

 • PolarPro Shutter (závěrka) Collection Filtr 3-Pack je součástí nové New Line Cinema Series , s použitím nejvyšší kvality absolutně prvotřídního skla a jeho potahu na trhu. Cinema Series ™ je určena pro piloty, kteří vyžadují absolutně nejlepší kvalitu záběrů. Shutter Collection pro DJI Phantom 4 obsahuje ND16, ND32, ND64 filtry pro snížení rychlosti závěrky kamery. Každý filtr je přesně vyroben PolarPro’s AirFrame™  tak aby byl každý filtr ultralehký pro hladký provoz gimbalu.

 

DJI Phantom 4 Filtr 3-Pack

 • PolarPro DJI Phantom 4 filtr 3-Pack je navržen speciálně pro kameru Phantom 4. Tyto filtry jsou o něco delší než filtry pro PolarPro Phantom 3 a dokonale odpovídají velikosti kamery Phantom 4. Každý filtr je z Ultra-High Definition skla které zajišťuje maximální ostrost a jasnost. Air hliníkové rámy jsou velmi lehké a jsou navrženy speciálně pro použití na gimbalu. Odlehčená konstrukce umožňuje absolutně hladký pohyb gimbalu. Tato sada filtrů pro DJI Phantom 4 je skvělá startovací sada pro zachycení fotografií a videa.

 

 

Zpět na výpis


xtsport.cz